Poznávej Slovensko pohybem

Spojili jsme lásku k pohybu a poznávání nových míst. Vydej se na virtuální cestu s Rozběháčkem a poznávej ty nejkrásnější místa na Slovensku. Trasu dlouhou 640 km zdolej kdekoliv v rámci jakékoli aktivity. Je jen na tobě za jak dlouho výzvu splníš. Nahrávej zdolané kilometry, za které ti budou chodit pohlednice s příběhy. Sleduj svůj progres na mapě a těš se ze svých úspěchů. 

SBÍREJ KILOMETRY A POZNÁVEJ SLOVENSKO

Zdolej kdekoli a jakýmkoliv pohybem trasu dlouhou 640 km. Pravidelně nahrávej kilometry na svůj závodní profil a pomyslně se posouvej na mapě, která je posetá těmi nejzajímavějšími místy ze Slovenska. Po dosažení určité kilometráže obdržíš email s pohlednicí a informacemi o místech, která jsi potkal. Čeká tě 17 pohlednic s více než padesáti tipy na výlety. Splnění výzvy není časově omezeno a jediné, co od tebe budeme chtít je fotka z aktivity nebo screenshot z měřící aplikace jako důkaz, že ses zvedl z gauče.

ZASLUŽ SI KOVOVOU MEDAILI

Oslav zdolání výzvy unikátní kovovou medailí, která ti bude připomínat zážitek z poznávání Slovenska a překonání sebe samého. Medaile dorazí poštou na tvojí adresu do 14 dnů od splnění výzvy.

SLEDUJ SVŮJ POSTUP PO TRASE

Nahrávej kilometry a sleduj, jak se pohybuješ po mapě, která ti přijde do emailu. Průměrně každých 38 kilometrů na tebe čeká pohlednice s příběhem.

DOBRODRUŽSTVÍ S ROZBĚHÁČKEM

Na cestách tě bude doprovázet parťák Rozběháček. Příběhy z míst, které po cestě pomyslně potkáš, ti budou chodit do emailu po dosažení určité kilometráže. Rozběháček se nejenom rád hýbe a poznává, ale také si dopřeje dobré jídlo, odpočinek a zábavu. Těšit se tak můžeš na ty nejkrásnější místa na Slovensku - přírodní památky, hrady, zámky, rozhledny, ale i místní restaurace, zábavná místa a různé wellnessy a lázně.

ZÍSKEJ TIPY NA VÝLETY

Výzva tě zavede nejenom na ty nejzajímavější místa na Slovensku od úchvatných přírodních úkazů, až po starobylé hrady opřené pověstmi. Přinese ti i tipy na více než padesát míst, které můžeš navštívit. Můžeš tak vyrazit poznávat tato místa třeba s celou rodinou na vlastní kůži. 


 Fotografie k použití projektu od autorů © Shutterstock

      REGISTRACÍ ZÍSKÁŠ

  • Elektronické startovní číslo a závodní profil, na který budeš sbírat své kilometry
  • 17 pohlednic ze zajímavých míst Slovenska
  • Více než 50 tipů na výlety
  • Dobrodružný příběh s Rozběháčkem
  • Slevy od partnerů

    POŘADATELÉ